Impregnácia a ošetrenie

Škála produktov je jasne rozdelená do segmentov. Prosím vyberte si požadovaný segment.

Impregnácia a ošetrenie

Počet produktov: 38

Zobrazuje sa 1-12 z 38 položiek

Aktívne filtre

Waterstop krém 75 ml

Vysokokvalitný krycí krém na obuv z hladkej kože v tube s aplikátorom.Vyživuje, impregnuje, zvýrazňuje farby a leští. Doporučovaný na HIGH-TECH materiály Gore-Tex®, Sympatex® a pod. 

Cena 5,90 €

Protect&Care

Univerzálna impregnácia a ošetrenie s pravým olivovým olejom, vhodná pre hladkú kožu, semiš, textil ako aj HIGH-TEX materiály. Obsah 200 ml.

Cena 9,90 €

Nano Cream 50 ml

Silne impregnačný a ošetrujúci krém na hladkú kožu v tube s aplikátorom. Oživuje farby. Nanočastice zvyšujú účinok impregnácie. Bezfarebný. Obsah 50 ml.

Cena 5,90 €

Renovaiting Oil 250 ml

Ideálny pre voskované a mastené kože. Chráni, vyživuje, impregnuje a udržiava kožu mäkkú a vláčnu. Dodáva matný vzhľad. Bezfarebný sprej. Obsah 250 ml.

Cena 3,30 €

Nubuk + Velour sprej 200ml

Špeciálny sprej na vlasovú useň doporučovaný aj na Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Impregnuje, ošetruje a oživuje farby na semišovej, nubukovej a ostatnej brúsenej koži ako aj textile. Obsah 200 ml.

Cena 7,90 €

Bamboo Lotion 200 ml

Odstraňuje nečistoty a ošetruje hladkú kožu, semiš a textilie. Vhodný aj na materiály opatrené TEX-klimamembránou. Bezfarebný. Obsah 200ml.

Cena 9,00 €

Protector sprej 200 ml

Efektívne chráni proti vode a hĺbkovému znečisteniu syntetickú, stretchovú a nylonovú obuv. Bezfarebný impregnačný sprej. Obsah 200 ml.

Cena 3,90 €

Nano Complete pena 200 ml

Impregnuje, ošetruje a čistí všetky hladké kože a syntetiku. Doporučovaný pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Obsah 200 ml.

Cena 9,90 €

Lack Polish 75 ml

Ošetruje lakovanú a reptilovú kožu (koža z plazov), dodáva vysoký lesk a obmedzuje popraskanie lakovanej obuvi, alebo galantérie. S aplikátorom - hubkou. Obsah 75 ml.

Cena 6,90 €

Rustikal sprej 200 ml

Impregnuje a ošetruje mastené, voskované, prírodné kože a oilnubuk. Doporučovaný pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Bezfarebný sprej. Obsah 200 ml.

Cena 7,90 €