Hladká koža

Pre obuv a odevy vyrobené z hladkej kože príp. syntetiky.

Hladká koža

Počet produktov: 14

Zobrazuje sa 1-12 z 14 položiek

Aktívne filtre

Waterstop krém 75 ml

Vysokokvalitný krycí krém na obuv z hladkej kože v tube s aplikátorom.Vyživuje, impregnuje, zvýrazňuje farby a leští. Doporučovaný na HIGH-TECH materiály Gore-Tex®, Sympatex® a pod. 

Cena 5,90 €

Silicon Polish 75 ml

Impregnačný, ošetrujúci a čistiaci krém v tube na hladkú kožu. Oživuje farby. Pre svoju stálofarebnosť vhodný na obuv, odevy, galantériu a nábytok z hladkej kože. Obsah 75 ml.

Cena 4,50 €

Nano Cream 50 ml

Silne impregnačný a ošetrujúci krém na hladkú kožu v tube s aplikátorom. Oživuje farby. Nanočastice zvyšujú účinok impregnácie. Bezfarebný. Obsah 50 ml.

Cena 5,90 €

Shoe Cream v tube 75 ml

Vysokokvalitný výživný krém na obuv, v tube s aplikátorom - hubkou. Vyživuje, čistí, leští a oživuje farby na obuvi z hladkej kože. S karnaubovým voskom, bez rozpúšťadiel. Obsah 75 ml.

Cena 4,90 €

Mousse 50 ml

Samoleštiaca penová emulzia s aplikátorom na hladkú kožu pre okamžitý lesk. Vyživuje, chráni a oživuje farby. Obsah 50 ml.

Cena 3,90 €

Selfshine - samolesk 100 ml

Samoleštiaci prípravok na hladkú kožu a syntetiku s lanolínom. Po uschnutí naneseného prípravku sa objaví vysoký lesk. S aplikátorom - hubkou. Obsah 100 ml.

Cena 4,90 €

Nilfett 75 ml

Impregnačný a vyživujúci tuk na hladkú kožu. Obsahuje prírodné oleje a výťažky z exotických rastlín. Robí kožu vláčnou a trvanlivou, dokáže zmäkčiť tvrdé kože. Vhodný na obuv a kožené odevy. Obsah 75 ml. 

Cena 5,50 €

Bike Leather Cream 100 ml

Vysoko kvalitný ošetrujúci čierny krém na motorkársku obuv z hladkej kože. Impregnuje, ošetruje a oživuje farby. Doporučovaný pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Obsah 100 ml.

Cena 8,90 €

Mobil

Leštiaca špongia na obuv z hladkej kože napustená silikónovým olejom pre okamžitý lesk.

Cena 3,90 €