Outdoor a šport

Špeciálne pre extrémne namáhanú obuv a odevy.

Outdoor a šport

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

Renovaiting Oil 250 ml

Ideálny pre voskované a mastené kože. Chráni, vyživuje, impregnuje a udržiava kožu mäkkú a vláčnu. Dodáva matný vzhľad. Bezfarebný sprej. Obsah 250 ml.

Cena 3,30 €

Rustikal sprej 200 ml

Impregnuje a ošetruje mastené, voskované, prírodné kože a oilnubuk. Doporučovaný pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Bezfarebný sprej. Obsah 200 ml.

Cena 7,90 €

Biwax sprej 200 ml

Intenzívna impregnácia pre obzvlášť namáhané hladké kože a oilnubuk. Zabraňuje prenikaniu vlhkosti a nečistôt do hĺbky materiálu, ale necháva ho priedušným. Doporučovaná pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Obsah 200 ml.

Cena 7,50 €

Outdoor Active Cleaner...

Univerzálny prostriedok čistí a chráni outdoor výbavu vyrobenú z každej kože, textilu a syntetiky. Vhodný aj na materiály opatrené TEX klimamembránou. Zabraňuje strate prirodzenej vlhkosti kože a chráni ju pred vysychaním. Obsah 200 ml

Cena 8,10 €

Outdoor Active Leather &...

Impregnačná a ošetrovacia emulzia pre všetky druhy koží a textil. Doporučovaný pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. S pumpičkou. Obsah 200 ml.

Cena 9,90 €

Outdoor Active Textil Wash...

Vysoko účinný prací prostriedok pre všetky funkčné materiály ako sú HIGH TEX, Soft Shell, flauš, atď. Zachováva priedušnosť klimamembrán. Vhodný aj pre ručné pranie. Priateľský k životnému prostrediu. Obsah 250 ml.

Cena 11,30 €

Outdoor Active Universal...

Univerzálna vysoko účinná impregnácia pre hladké, brúsené, semišové a nubukové kože ako aj textil či syntetické materiály. Doporučovaná pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Bezfarebný sprej. Obsah 300 ml.

Cena 9,90 €