Komfort pre ženy

Takmer neviditeľné gélové vložky.

Komfort pre ženy

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

Anti Slip

Protišmyková gélová podložka. Nenápadná BAMA podložka z Technogelu® zabraňuje šmýkaniu chodilda, hlavne pri obuvi s otvorenou špicou. Je ideálna pre lodičky a sandále s vysokým opätkom. 1pár.

Cena 4,20 €

Between the Toe

Neviditeľná gélová podložka pre ochranu citlivého miesta medzi prstami a zmiernenie tlaku na prednú časť chodidla. 1 pár.

Cena 5,40 €

Gel Pads

Neviditeľná gélová vložka zmäkčuje prednú časť topánky a zabraňuje šmýkaniu chodidla. Týmto zvyšuje komfort nosenia obuvi s vyššími opätkami. 1 pár.

Cena 4,70 €

Heel Liners

Neviditeľné gélové pätičky do obuvi poskytujú ochranu pre vaše päty. Zabraňujú vykĺznutiu päty a chránia ju pred odermi a otlakmi. 1 pár.

Cena 4,70 €

Fashion Liner Gepard

S vlepovacími stielkami FASHION LINERS dáte svojej obuvi  vlastný štýl. Ultra tenký, samolepiaci módny doplnok sadne do každej topánky a dá vašim nohám príjemný pocit. 2 páry (1 pár gepard a 1 pár zebra)

Cena 6,40 €

Fashion Liner Zebra

S vlepovacími stielkami FASHION LINERS dáte svojej obuvi  vlastný štýl. Ultra tenký, samolepiaci módny doplnok sadne do každej topánky a dá vašim nohám príjemný pocit. 2 páry (1pár zebra a 1pár šachovnica)

Cena 6,40 €