Zoznam produktov značky Collonil

Počet produktov: 32

Zobrazuje sa 1-12 z 32 položiek

Bike Leather Cream 100 ml

Vysoko kvalitný ošetrujúci čierny krém na motorkársku obuv z hladkej kože. Impregnuje, ošetruje a oživuje farby. Doporučovaný pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Obsah 100 ml.

Cena 8,90 €

Biwax sprej 200 ml

Intenzívna impregnácia pre obzvlášť namáhané hladké kože a oilnubuk. Zabraňuje prenikaniu vlhkosti a nečistôt do hĺbky materiálu, ale necháva ho priedušným. Doporučovaná pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Obsah 200 ml.

Cena 7,50 €

Carbon Pro sprej 400 ml

Univerzálny impregnačný sprej pre všetky materiály. Veľmi účinná a dlhodobá ochrana pred vlhkosťou a znečistením. Doporučovaný pre Gore-Tex®, Sympatex® a ostatné HIGH TEX materiály. Bezfarebný. Obsah 400 ml.

Cena 9,90 €

Cleaner

Čistiaca guma s prímesou piesku pre odstraňovanie silných nečistôt a lesklých fľakov z brúsených koží za sucha. 

Cena 5,50 €

Gel Footbed

Gélová stielka extrémne absorbujúca nárazy pri chôdzi, či športe pre celoročné nosenie. Zmierňuje bolesti kĺbov a chodidiel, zmierňuje napätie väzív a chrbtice. Perfektné pohodlie pri nosení. 1 pár

Cena 9,50 €

Gel Sohle

Gélová stielka absorbuje nárazy pri chôdzi pre viac pohodlia. Nohe sa prispôsobujúci gél optimálne rozkladá tlak na chodidlo. 1 pár

Cena 5,10 €

Krepová kefka

Pre čistenie brúsených koží, semišu, nubuku a textilu za sucha, ako aj s použitím čistiacich prostriedkov. Vhodné aj pre zdrsnenie kože po použití ošetrovacích prostriedkov. Silónová kefka pre čistenie ťažko dostupných miest.

Cena 4,50 €

Lack Polish 75 ml

Ošetruje lakovanú a reptilovú kožu (koža z plazov), dodáva vysoký lesk a obmedzuje popraskanie lakovanej obuvi, alebo galantérie. S aplikátorom - hubkou. Obsah 75 ml.

Cena 6,90 €

Leštiaca kefa Interpolish

Kvalitná kefa z ušľachtilého dreva a pravej konskej hrivy. Pre fantastický lesk každej hladkej kože a syntetiky. Farbu vlasu vyberte podľa farby lešteného povrchu. Predídete tak znečisteniu svetlej topánky kefou, ktorou sa predtým leštila napr. čierna obuv.

Cena 4,90 €